JK nabízí ustájení koní

JK při o. p. s Šťastný domov Líšnice nabízí boxové ustájení

 

Nabízíme ustájení v nových vnitřních boxech o rozměru 3x3,5 m. K dispozici jsou pastviny nebo travnaté výběhy, místování boxů 1x denně, stlaní slámou, krmení senem a jádrem 2x denně, hala 18x25m, travnatá jízdárna, skokový materiál, sedlovna. Cena 4 000 Kč. Za příplatek možnost dekování a kamašování do výběhu.

Jsme stáj rodinného typu a zakládáme si na klidném prostředí a vstřícném přístupu k lidem a všem zvířatům.

 

V případě zájmu volejte na tel.: 732 176 890

Kde působíme

Dům pro pěstounskou péči v Líšnici

Chráněná dílna U dubu

Chráněná dílna Obora

Krámek chráněných dílen v Žamberku

 

 

Nabídka ubytování pro veřejnost

Vzhledem k tomu, že tábořiště Obora v Kameničné není plně využito, dovolujeme si nabídnout tyto volné kapacity. Tábořiště se nachází na polosamotě v příjemném a klidném prostředí v Orlických horách. Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Tábořiště je vhodné pro velkou skupinu kamarádů nebo jinou společnost (až 50 osob), která vyhledává ubytování dobře zajištěné a přitom za dobrou cenu.

 

Celé tábořiště (budova + 10 dřevěných chatek) je možné pronajmout v beztopném období, tj. od května do září. Budovu se sociálním zázemím lze pronajmout celoročně podle individuální domluvy. Provoz tábořiště bez obytné budovy nelze provozovat z hygienických důvodů.

K dispozici je obytná budova s kuchyní, společenskou místností a sociálním zázemím (sprchy +WC), 10 dvoulůžkových chatek s lůžkovinami. 

Cena/ 1 den
budova se zázemím  ... 3500 Kč, 
osoba  ... 100 Kč, pes ... 70 Kč, auto  ... 25 Kč

Cena se skládá z nákladů na elektřinu, teplou vodu, pronájem budovy, náklady na úklid, mzda správce budovy, údržba chatek a praní prádla.


1. chráněná medodílna

 

Na konci prázdnin k nám zavítala milá návštěva - TV Pantuška. Mladí tvůrci z televize se zajímali se o naši práci a natočili u nás v medodílně dokument.

Ke shlédnutí zde.

 

 

 

Jezdecký klub

Jezdecký klub při obecně prospěšné společnosti Šťastný domov Líšnice nabízí aktivity dětem, mládeži i dospělým, dětem zdravým i s postižením. Fungujeme od 1.1.2011. Děti se schází ve všední dny na výuku jízdy na koni. O víkendech dochází na služby do stáje. Lektorem s cvičitelskou licencí je Ing. Nikola Kaplanová. 

Naším cílem je  u dětí podpořit lásku ke koním a také vytvářet přátelství mezi vrstevníky společným zájmem. K činnosti využíváme zázemí na statku U dubu v Líšnici kde je klubovna, sedlovna, jezdecká hala a travnatá jízdárna. Děti jezdí na charakterních koních, především plemene Fjord, na ponících i velkých koních. Celkem využíváme k ježdění 15 koní. Během školního roku se děti zdokonalují v jízdárenské práci, o prázdninách pořádáme oblíbené tábory a po celý rok různé akce pro děti např. Jarní jezdecké hry, na podzim Hubertovo odpoledne, Vánoční posezení. Pravidelně se s koňmi účastníme dětského dne v Líšnici a v Letohradě na Letohrádkách, či na Letohradské pouti. Zkušenější členové jezdeckého klubu se účastní parkurových soutěží. 

Jezdecký klub má svý facebookový profil zde: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010049198663

 ikon j zajm krouzek     ikon ustajeni     ikon v sedle

 

 

 

Kde působíme

nase pusobiste

Tvorba webových stránek byla hrazena z projektu Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji II, který je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Zadavatelem projektu je město Kostelec nad Orlicí.

Kdo nám pomáhá

Nadace Terezy Maxové dětem