Tábor

TÁBORY V SEDLE 2018

INFORMACE - TÁBORY V KOŇSKÉM SEDLE 2018

TERMÍNY:          2.7. –   7.7.2018              16.7.  –  21.7.2018 PRO JEZDCE

                            30.7.  –  4.8.2018            13.8. –  18.8.2017

CENA:   3.800,-Kč

ZPŮSOB ÚHRADY:  1) bezhotovostně na číslo účtu 9494949339/0800

           - zpráva pro příjemce: jméno dítěte

                                   2) Hotově při nástupu na tábor. Záměr platit hotově nám prosím hlaste předem.

 !!! Pro rezervaci místa je podmínkou úhrada zálohy 1.000Kč/celé částky do 14dní od přihlášení!!!

KAPACITA: max. 16 osob

MÍSTO KONÁNÍ: Farma U Dubu, Líšnice 205, okres Ústí nad Orlicí

ČAS A MÍSTO NÁSTUPU:

První den konání v 9:00, parkoviště farmy U Dubu, Líšnice 205, okres Ústí nad Orlicí.

!!! Doplatek v hotovosti při nástupu na tábor, předání léků s popisem užívání, potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti dítěte!!! Je možné také předat kapesné do opatrování vedoucím.

ČAS A MÍSTO ODJEZDU:

Ukončení tábora a odjezd je plánován na 10:00 z parkoviště farmy U Dubu, Líšnice 205, okres Ústí nad Orlicí… Děti na Vás budou čekat sbalené, připravené k odjezdu.

UBYTOVÁNÍ:

Nocleh bude zajištěn v dřevěných čtyřlůžkových chatkách vybavených palandami pod dozorem vedoucích. Tábořiště je dovybaveno pergolami chránícími proti slunci/dešti. Ostatní aktivity budou provozovány dle počasí – v přírodě, případně přilehlých budovách. Sociální zařízení odpovídající hygienickým požadavkům ve zděné budově.

STRAVA:

5x denně dle táborového jídelníčku. Dostatek ovoce, zeleniny, doplněno o nanuky atd. v horkém počasí.  Pitný režim zajištěn celodenně.

VÝCVIK JEZDECTVÍ:

Jezdecký výcvik bude probíhat každý den v dopoledních hodinách (možná změna v závislosti na aktuálních klimatických podmínkách). Pod vedením certifikovaných lektorů budou děti rozděleny dle úrovně dovedností. Cílem tábora je osvojení si základních jezdeckých dovedností a prohloubení lásky ke zvířeti. Samozřejmou součástí je péče o koně a účast na chodu celého jezdeckého areálu.

DÁLE se táborníci mohou těšit na množství táborových soutěží a typicky táborových zážitků jako je například stezka odvahy, týmové aktivity, táboráky a vaření na ohni a další.

 

Kde působíme

nase pusobiste

Tvorba webových stránek byla hrazena z projektu Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji II, který je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Zadavatelem projektu je město Kostelec nad Orlicí.

Kdo nám pomáhá

Naše dítě