program dot

Kde působíme

Dům pro pěstounskou péči v Líšnici

Chráněná dílna U dubu

Chráněná dílna Obora

Krámek chráněných dílen v Žamberku

 

 

Nabídka ubytování pro veřejnost

Vzhledem k tomu, že tábořiště Obora v Kameničné není plně využito, dovolujeme si nabídnout tyto volné kapacity. Tábořiště se nachází na polosamotě v příjemném a klidném prostředí v Orlických horách. Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Tábořiště je vhodné pro velkou skupinu kamarádů nebo jinou společnost (až 50 osob), která vyhledává ubytování dobře zajištěné a přitom za dobrou cenu.

 

Celé tábořiště (budova + 10 dřevěných chatek) je možné pronajmout v beztopném období, tj. od května do září. Budovu se sociálním zázemím lze pronajmout celoročně podle individuální domluvy. Provoz tábořiště bez obytné budovy nelze provozovat z hygienických důvodů.

K dispozici je obytná budova s kuchyní, společenskou místností a sociálním zázemím (sprchy +WC), 10 dvoulůžkových chatek s lůžkovinami. 

Cena/ 1 den
budova se zázemím  ... 3500 Kč, 
osoba  ... 100 Kč, pes ... 70 Kč, auto  ... 25 Kč

Cena se skládá z nákladů na elektřinu, teplou vodu, pronájem budovy, náklady na úklid, mzda správce budovy, údržba chatek a praní prádla.


Kde působíme

nase pusobiste

Tvorba webových stránek byla hrazena z projektu Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji II, který je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Zadavatelem projektu je město Kostelec nad Orlicí.

Kdo nám pomáhá

Město Kostelec